logologo_small

Klubový deň FK Slovan Levice

V sobotu 20. 4. sa stretne rodina FK SLOVAN LEVICE na prvom Klubovom dni. T

Táto udalosť je viac než len obyčajným stretnutím! Je to príležitosť pre členov a priaznivcov klubu spojiť sa, vytvoriť nové priateľstvá a urobiť niečo pozitívne pre náš milovaný klub.

Výber soboty 20.4. je skvelým dňom, keďže v tento deň nie sú naplánované žiadne zápasy. To znamená, že futbalové ihriská budú voľné a tréneri spolu s hráčmi budú môcť prísť a zapojiť sa.

Pre koho je tento deň určený? Jednoducho povedané, pre všetkých. Bude to rodinnou akciou, ktorou pozývame hráčov, rodičov, starých rodičov, súrodencov, priateľov a samozrejme trénerov s ich rodinami. Pripravujeme atrakcie aj pre deti, vrátane skákacích hradov a možnosti si zahrať futbal alebo basketbal.

Cieľom nie je len užívať si spoločný čas a zábavu, ale aj vytvoriť pocit spoločenstva a podporiť klub. Napriek tomu, že sa plánuje niekoľko dobrovoľných činností, hlavným zámerom je posilniť väzby a spojenie medzi členmi klubu.

Klubový deň sa uskutoční v sobotu 20. 4. od 14:00 hodiny. Je to výnimočná príležitosť na posilnenie vzťahov a podporu klubu, a zároveň na strávenie príjemného spoločného času v rodinnom prostredí. Buďme svedkami toho, ako sa FK SLOVAN LEVICE stáva nielen futbalovým klubom, ale aj silnou komunitou.

White Teal And Yellow Modern Charity Event Instagram Post - 1.png
#spolusmelevice