logologo_small

Najmenší futbalisti v zápase s Pohroním

V nedeľu 14.4: si medzi sebou zmerali sily najmladšie levické talenty z kategórie U6 a U7 v priateľskom zápase s Pohroním.

Hráči z kategórie U6 nastúpili na svoj prvý zápas v živote, ku ktorým sa pridali aj starší spoluhráči z U7, ktorí už nejaký ten zápas alebo mini turnaj odohrali.

U6 hrali systémom dvaja proti dvom na dve bránky na troch ihriskách s hracím časom päťkrát po desiatich minútach. Naše deti vykazovali známky samostatnosti, náznaky kľučiek, pekné obchádzanie hráčov, sledovanie si vlastného ihriska. Niektoré zápasy boli vyrovnané a v niektorých sme boli výrazne lepší.

U7 hrali systémom traja proti trom na 4 brány na dvoch ihriskách s hracím časom trikrát po dvadsiatich minútach. Videli sme u našich detí pokroky a tešíme sa na ďalšie zápasy.

Obe kategórie si tento deň užili, snažili sa a mali obrovskú radosť.

#spolusmelevice
Sportnet online